Dlouhý popis Fidella FlyClick Plus

Ergonomické rostoucí nosítko FlyClick Plus size je vhodné přibližně od 3 měsíců do 3 let. Nosit je možné pouze čelem k rodiči. Při nastavení je důležité, aby šířka sedu vždy dosahovala od kolínka ke kolínku. Pak nosítko zaručuje tzv. abdukčně flekční ergonomickou pozici, při níž jsou kolínka dítěte výše než zadeček (pozice připomíná písmeno M).

Měkký bederní pás tohoto nosítka se zapíná pomocí bezpečností přezky, která se velmi snadno dotahuje, a je vhodné od konfekční velikosti XS po XXL. Jeho ramenní popruhy jsou široké přibližně jako polovina šířky samotného šátku a do poloviny šíře měkce polstrované. Křížením popruhů přes zadeček dítěte můžete ještě zvýšit nosnost a pohodlnost při nošení těžších dětí. Velké oblibě se těší i u tatínků, kteří oceňují snadné nasazení nosítka.

Všechna nosítka značky Fidella jsou rostoucí, lze tedy plynule regulovat šířku a výšku zádové opěrky vzhledem k velikosti dítěte pomocí šňůrek ze šátku. Taktéž můžete upravit i šířku v horní části zádové opěrky u hlavičky miminka. Nosítko slouží k nošení na břiše, na zádech či na boku, má příjemné polstrování kolem nožiček dítěte pro dokonalý komfort. Obsahuje kapuci, kterou je možné využít jako sluneční clonu.

Bezpečnostní normy: ASTM F2236-16a (US)

Parametry:

Velikost Fidella FlyClick Baby size Fidella FlyClick Plus
Věk dítěte 0 - 12 měsíců 3 měsíce - 3 roky
Velikost dítěte 56 - 80 62 - 104
Šířka zádové opěrky (cm) 11 - 37 24 - 45
Výška zádové opěrky (cm) 26 - 36 33 - 48
Délka bederního pásu (cm) 70 - 158 70 - 158
Zapínání bederního pásu Oboustranně dotahovaná přezka Oboustranně dotahovaná přezka
Délka ramenních popruhů (cm) 200 200
Zapínání ramenních popruhů Zavazovací Zavazovací
Šířka ramenních popruhů (cm) 27 27
Materiál 100% organická bavlna, polstrování - 100% polyester vata 100% organická bavlna, polstrování - 100% polyester vata
Kapuce Ano Ano
Nosnost (kg) 3,5 - 15 10 - 30

 

Foto návod

Způsoby nošení

 

Video návod:

Péče o nosítko:

  • Doporučujeme používat velmi šetrné prací gely bez aviváže a rozjasňovačů. Doporučujeme ekologické gely Yellow and Blue, které můžete zakoupit v našem eshopu.
  • Nosítko můžete vyprat v pračce, ideálně na ruční program s teplotou maximálně na 40°C s nižšími otáčkami do 400.
  • Nepoužívejte sušičku, nesušte na přímém slunci.

Věrnostní program Pokud se zaregistrujete, vstoupíte do Věrnostního programu. Při nákupech nad 2500kč za posledních 24 měsíců, budete mít další nákup s 10% slevou

DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT:

Zvýhodněné dopravné pro vrácení zboží přes Zásilkovnu

Při výměně nebo vrácení zboží můžete zakoupením této služby využít jedinečný kód, který Vám zašleme v objednávce spolu se zbožím. Platí pro https://www.zasilkovna.cz/.

49 Kč