O Fidelle

Hodnoty a filozofie

Na základě naší velké úcty k lidem a našemu životnímu prostředí vyvíjíme produkty, se kterými se cítíte dobře, v moderních designech, kterými se rádi obklopujete.

Pro lásku k nošení a životu

Jsme předsvědčení o tom, že nošení je pro Vás i Vaše dítě to nejlepší. Proto vyrábíme ergonomická nosítka, díky kterým můžete posilovat rodičovské pouto i podpořit psychomotorický vývoj svého dítěte. Získáte volné ruce pro zvládání každodenních povinností a ještě více svobody, aby jste mohli společně objevovat svět a užívat si se svými dětmi neomezený pohyb kdekoliv potřebuje. Naší filozofií a vášní pro nošení chceme inspirovat ještě více rodičů.

Fidella

 

S férovostí a respektem

Spravedlivé, čestné a transparentní. Takové jsou naše požadavky na kvalitu, funkčnost a vzhled, ale také na to, jak se chováme jeden ke druhému a k životnímu prostředí. Proto klademe velký důraz na dodavatele, se kterými spolupracujeme. Všechna naše ergonomická nosítka jsou v souladu s tímto přístupem vyrobena ze 100% organické bavlny a procházejí neustálým testováním kvality. To potvrzuje také Ökotest s hodnocením Velmi dobré, který získal náš šátek v designu Persian Paisley - Jungle.

Fidella

 

100% organická bavlna

Podíl textilního průmyslu na znečištění životního prostředí a dopadech na klima je obrovský. Proto se spoléháme na udržitelné materiály. Pro naše textilie používáme pouze bavlnu z kontrolovaného organického pěstování (organická bavlna). Spotřeba vody při pěstování je výrazně nižší než u konvenčních rostlin. Chemické pesticidy a genetické inženýrství jsou zakázány.

Fidella

 

Sbohem plasty !!

Balení chrání naše výrobky během přepravy a udržuje je hygienické - bez toho nemůžeme nic poslat. Co se můžeme pokusit udělat, je udržet dopad obalů na naše prostředí na co nejnižší úrovni. Plastové sáčky, které Fidella dosud používá, jsou postupně nahrazovány recyklovatelnými kartonovými krabicemi. Pro méně plastového odpadu a poškození životního prostředí.

Věrnostní program Pokud se zaregistrujete, vstoupíte do Věrnostního programu. Při nákupech nad 2500kč za posledních 24 měsíců, budete mít další nákup s 10% slevou

DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT:

Zvýhodněné dopravné pro vrácení zboží přes Zásilkovnu

Při výměně nebo vrácení zboží můžete zakoupením této služby využít jedinečný kód, který Vám zašleme v objednávce spolu se zbožím. Platí pro https://www.zasilkovna.cz/.

49 Kč