Reklamace / Vrácení zboží

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Pokud Vám zakoupené zboží po vyzkoušení nevyhovuje, můžete jej BEZ ZNÁMEK POUŽÍVÁNÍ V PŮVODNÍM OBALU vrátit do 14 dnů.

Při vrácení prosíme o vyplnění formuláře, který je přiložený v balíčku!

 

JAK POSTUPOVAT PŘI VRÁCENÍ ZBOŽÍ PŘES ZÁSILKOVNU?
1)
Můžete využít vrácení přes Zásilkovnu - cena za tuto službu 60 Kč (2,5€ pro Slovensko) a tato částka Vám bude odečtena při vrácení platby na Váš účet.

2) Vložte do balíčku přiložený vratkový formulář s Vaším jménem, číslem objednávky či faktury a číslem účtu pro vrácení peněz. Případně si jej můžete stáhnout zde. Urychlíte tak vyřízení Vaší vratky.

3) Zabalený balíček přineste na jakoukoliv pobočku Zásilkovny. Prosíme Vás, aby jste nelepili na originální krabice štítky ani lepicí pásku, nevratně je poškodíte. Použijte k jejich zabalení např. igelitovou tašku.

4) Nahlaste obsluze kód 90864607, který naleznete i na lístku uvnitř balíčku, a Vaše jméno pro snadnější identifikaci zásilky. Štítek obsluha vytiskne za Vás.


 

JAK POSTUPOVAT PŘI VRÁCENÍ ZBOŽÍ PŘES OSTATNÍ DOPRAVCE?
Můžete samozřejmě využít i další možnosti vrácení přes Českou poštu či Kurýra.

2) Vložte do balíčku přiložený vratkový formulář s Vaším jménem, číslem objednávky či faktury a číslem účtu pro vrácení peněz. Případně si jej můžete stáhnout zde. Urychlíte tak vyřízení Vaší vratky.

2) Prosíme Vás, aby jste nelepili na originální krabice štítky ani lepicí pásku, nevratně je poškodíte. Použijte k jejich zabalení např. igelitovou tašku.

Adresa pro vrácení zboží:
Babooca.cz - Nosoboso
Hradišťská 1955
68601 Staré Město

email: info@babooca.cz

V případě dotazů Vám poskytneme další informace na čísle +420 739 60 60 64 nebo +420 732 755 226.

 

Věrnostní program Pokud se zaregistrujete, vstoupíte do Věrnostního programu. Při nákupech nad 2500kč za posledních 24 měsíců, budete mít další nákup s 10% slevou

DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT:

Zvýhodněné dopravné pro vrácení zboží přes Zásilkovnu

Při výměně nebo vrácení zboží můžete zakoupením této služby využít jedinečný kód, který Vám zašleme v objednávce spolu se zbožím. Platí pro https://www.zasilkovna.cz/.

49 Kč